Urządzamy » Forum
Pedantka
1 tydzień, 2 dni temu przez Pedantka
Zgadzam się w zupełności, choć mnie się w ogóle nie trzymają żywe kwiaty. Musiałabym je nadepnąć, żeby je zauważyć, a i tak nie wiem czy pamiętałabym o ich podlaniu... :/ podobno nie do wszystkiego trzeba się nadawać D:
Koralowa
1 miesiąc temu przez Koralowa
Sztuczne kwiaty nie są złe, zwłaszcza jeżeli mamy duży problem z dbaniem o nie. Teraz sztuczne kwiatki nie wyglądają już tak jak kiedyś a do złudzenia przypominają prawdziwe. Dostałam ostatnio na urodziny storczyka i w pierwszej chwili rozpłakałam się bo wiedziałam, że i tak go ususzę. Potem się okazało, że to sztuczny storczyk . A wyglądał jak żywy
mordeczka88
3 miesiące, 2 tygodnie temu przez mordeczka88
hmm. jesli nie ma mowy o tandetnym, kiczowatym przegieciu, to wszystko spoko. ale unikajmy takich materialowych kwiatow, bardzo mi sie nie podobaja.
style_first1
4 miesiące, 2 tygodnie temu przez style_first1
Sztuczne kwiaty to jest dobre rozwiazanie, ale nie moze to byc taki sztucznie chamski plastykowy kwiatek. Produkuja juz w tych czasach juz takie kwiatki, ktore niczym nie roznia sie od zywych, z tym ze kwiatki zywe to jest klimat, to sa ich walory zapachowe i oczyszczaja powietrze (co niektóre) i tez jest przywiazanie. Pamietam jak moja mama strasznie przesadnie dbala o swojego Benjamina hehe ;p
Daszka
4 miesiące, 3 tygodnie temu przez Daszka
Ja też mam koty, więc znam twój ból...:-) ale takie kociaki to sama przyjemność, a do sztucznych kwiatków można się naprawdę przyzwyczaić:-) na początku było ciężko, bo w moim rodzinnym domu było mnóstwo naturalnych kwiatów, za to żadnych zwierząt... I chyba wolę jednak obecną opcję:-)Nie mam dużo tych sztuczniaków, ale moim ulubieńcem jest imitacja drzewka bonsai - uwielbiam te drzewka i kupiłam sobie prawie idealną imitację - stoi w sypialni. Te drzewka są najpiękniejsze...
OlgaWan
5 miesięcy, 2 tygodnie temu przez OlgaWan
Ja nie mam nic przeciwko sztucznym kwiatom, wręcz przeciwnie, sama ma w domu troszkę:-) Dlaczego? Bo mam w domu 5 kotów i żywe roślinki u mnie nie mają życia... Próbowałam kilkanaście razy, ale niestety, wszystkie po pewnym czasie były poobgryzane do korzonków, oczywiście te, które przetrwały i nie zostały wywalone wraz z całą doniczką na ziemię... Dlatego też dałam spokój i zainwestowałam w sztuczne roślinki, w tym tez storczyki, o kolorze błękitnym i moje okna wyglądają pięknie z zewnątrz:-) pozdrawiam :-)
Olimpka
5 miesięcy, 3 tygodnie temu przez Olimpka
Mam sztucznego storczyka - wszyscy znajomi którzy widzą go pierwszy raz pytają się co z nim robię, że tak pięknie rośnie ;) Można znaleźć bardzo realistyczne sztuczne kwiaty. Marzę o realistycznych sztucznych tulipanach.
magda.stepien1234
6 miesięcy temu przez magda.stepien1234
zależy jak te sztuczne kwiaty wyglądają, co prawda nigdy nie zrobią takiego klimatu jak żywe, ale ja mam jeden sztuczny kwiat w domu i ładnie się "zaadaptował"
JanKa88T
11 miesięcy, 1 tydzień temu przez JanKa88T
Wolę żywe, ale niestety one nie bardzo lubią mnie;) Babcia mojej koleżanki jakby gwoździa w doniczkę wsadziła to by zakwitł, ja niestety nie mam tak dobrej ręki do kwiatów;(
karolina.cz
1 rok temu przez karolina.cz
Wow. Tak jak nie lubię sztucznych plastikowych kwiatów tak uważam, że te tulipanki wrzucone przez Atelio są urocze Świetny pomysł do pokoju dziecinnego dla "młodej damy"
1 2 3 4 5 6

Odpowiedź

Przepraszamy, musisz się zalogować aby dodawać posty.

Szafka rtv z funkcją kwietnika
Witam! Proszę o poradę - w jaki sposób skonstruować szafkę pod telewizor, żeby równocześnie mebel spełniał funkcję kwietnika. Dodam, że...
Monika Bezpłatne porady wnętrzarskie
SĄ Z NAMI
wszyscy użytkownicy: 14305 osób
  • zobacz wszystkie wpisy
  • załóż bloga
  • Pomysł na doniczkę

Tak wygląda moja doniczka"z odzysku" gospodyni domowej z kwiatuszkiem w środku.Myślę ,że niewielkim nakładem pracy można zrobić ładną doniczkę z czegoś ,co teraz ma w swym domu niemal każda kobieta...po co wyrzucać jak można wykorzystać .Takie wąskie doniczki...

• Pomysł na doniczkę

Można też w taki sposób udekorować...

• Pomysł na doniczkę

Dla lepszego efektu wizualnego można ozdobić materiał również guziczkami(małymi ,dużymi.jednokolorowymi lub kolorowymi)...

Czy drabina jest modnym akcentem do nowoczesnych wnętrz?
Czy drabina jest modnym akcentem do nowoczesnych wnętrz?

Czy staroświecka i techniczna drabina jest dobrym rozwiązaniem do współczesnego salonu? Czy dobrze wygląda w domowej biblioteczce? Co sądzicie o drabinie jako designerskiej półce i wieszaku w...