Urządzamy » Forum
Fora › » Kwiaty w mieszkaniu » Sztuczne kwiaty (38 wpisów)
weronika82
6 dni, 13 godzin temu przez weronika82
sztuczne czasami wyglądają równie pięknie jak prawdziwe ale prawdziwe to jednak prawdziwe
Jurek367
2 tygodnie, 6 dni temu przez Jurek367
Zgadzam się z poprzednikiem. Nienawidzę sztucznych kwiatów
Krystek2
4 tygodnie, 1 dzień temu przez Krystek2
Jakbym miał sztuczne kwiaty w domu to czułbym się jak na cmentarzu. Zdecydowane NIE!!
juliad
1 miesiąc temu przez juliad
Mi też się nie podobają sztuczne kwiaty.
HrabinaW
1 miesiąc, 1 tydzień temu przez HrabinaW
Mi się nie podobają sztuczne kwiaty, najczęściej to kicz. Nie lepiej zainwestować w prawdziwe? Wiem, że trzeba o nie dbać, ale to naprawdę co innego niż kolejny kawałek plastiku w domu. Kwiaty pachną, produkują tlen, zwiększają wilgotność powietrza i są po prostu piękne. Same zalety!
katrinka258
1 miesiąc, 1 tydzień temu przez katrinka258
Ze sztucznymi kwiatami trzeba bardzo uważać, bo choć coraz bardziej imitują te prawdziwe, to wprawne oko od razu wychwyci różnicę. U mnie w domu nie ma sztucznych kwiatów. Według mnie nie jest to dekoracja a raczej kolejny niepotrzebny bibelot do sprzątania.
Einikki
1 rok, 4 miesiące temu przez Einikki
Moim zdaniem sztuczne kwiaty są mniej kłopotliwe i mało kto może dostrzec różnicę pomiędzy sztucznymi, a prawdziwymi
mam w domu sztuczne kwiaty i nie mam problemu z podlewaniem, czy alergią
Polecam kupić tutaj - http://dekoracjadomu.pl/sztuczne-kwiaty,c74,10,1,pl.html
świetna strona, kwiaty na prawdę wyglądają jak żywe
fiolkaa
1 rok, 5 miesięcy temu przez fiolkaa
a ja mam sztuczne kwiaty w kuchni - kupowałam w ikei takie trawki - nie trzymają się u mnie żadne żywe dłużej niż tydzień więc zrezygnowałam zupełnie, i wbrew pozorom wcale nie wyglądają tandetnie
Alka
1 rok, 9 miesięcy temu przez Alka
Sztuczne kwiaty to niestety najczęściej tandeta - naturalnych nic nie zastąpi. Dopuszczalne ewentualnie w łazience - bez okna ;) gdzie nie ma mowy o tym by utrzymać żywe.
Maykell
1 rok, 9 miesięcy temu przez Maykell
Sztuczne kwiaty to jeden wielki kicz i nic poza tym ;)
1 2 3 ... 4

Odpowiedź

Przepraszamy, musisz się zalogować aby dodawać posty.

Pokój dla dziewczynki: jak urządzić?
Witam! Mam 11 lat i urządzam swój pokój. Ma mi posłużyć długo więc musi być uniwersalny. Pokój ma wymiary 4x4 i jest umieszczony na...
Aleksandra Bezpłatne porady wnętrzarskie
SĄ Z NAMI
wszyscy użytkownicy: 12983 osoby
  • zobacz wszystkie wpisy
  • załóż bloga
  • Pomysł na "nową" szafę :)

Miałam starą szafę a chciałam żeby była szałowa, żeby każdy gość w moim domu przy wejściu mówił "łał.. " . :) Tym razem również skorzystałam z pomocy firmy Magic & Style, którzy pomogli mi wybrać wzór. Zobaczcie sami jak ślicznie wygląda teraz moja szafa w...

• Mega modny wazon z filcu

Z filcu można zrobić wszystko - jestem tego absolutną propagatorką! Tym razem pokażę jak zrobić w bardzo prosty sposób wazon z filcu. więcej na moim blogu tutaj: http://sandrynka.blogspot.com/2014/12/czwartkowa-aranzacja-stou_4.html ps. nie nadaje się do...

• Skandynawski hit - bluszcz na okrągło

Obowiązkowy element skandynawskich wnętrz! Bluszcz w doniczce - uformowany na okrągło. Teraz nie trzeba nawet kupować rośliny, wystarczy iść do lasu:) więcej na moim blogu...

Czy drabina jest modnym akcentem do nowoczesnych wnętrz?
Czy drabina jest modnym akcentem do nowoczesnych wnętrz?

Czy staroświecka i techniczna drabina jest dobrym rozwiązaniem do współczesnego salonu? Czy dobrze wygląda w domowej biblioteczce? Co sądzicie o drabinie jako designerskiej półce i wieszaku w...