Urządzamy » Forum
Einikki
1 rok temu przez Einikki
Moim zdaniem sztuczne kwiaty są mniej kłopotliwe i mało kto może dostrzec różnicę pomiędzy sztucznymi, a prawdziwymi
mam w domu sztuczne kwiaty i nie mam problemu z podlewaniem, czy alergią
Polecam kupić tutaj - http://dekoracjadomu.pl/sztuczne-kwiaty,c74,10,1,pl.html
świetna strona, kwiaty na prawdę wyglądają jak żywe
fiolkaa
1 rok, 1 miesiąc temu przez fiolkaa
a ja mam sztuczne kwiaty w kuchni - kupowałam w ikei takie trawki - nie trzymają się u mnie żadne żywe dłużej niż tydzień więc zrezygnowałam zupełnie, i wbrew pozorom wcale nie wyglądają tandetnie
Alka
1 rok, 5 miesięcy temu przez Alka
Sztuczne kwiaty to niestety najczęściej tandeta - naturalnych nic nie zastąpi. Dopuszczalne ewentualnie w łazience - bez okna ;) gdzie nie ma mowy o tym by utrzymać żywe.
Maykell
1 rok, 5 miesięcy temu przez Maykell
Sztuczne kwiaty to jeden wielki kicz i nic poza tym ;)
Margolka
1 rok, 6 miesięcy temu przez Margolka
Nie przepadam za sztucznymi kwiatami... żywe są piękne
1 rok, 9 miesięcy temu przez Specjalista

O kwiaty trzeba dbać, aby było się czym pochwalić. Moim zdaniem jeden czy dwa żywe kwiatki nie zabiorą aż tyle czasu na pielęgnację. Chyba najlepsze są paprocie, ale muszą być często podlewane, za to nie wymagają poświęcenia dużo czasu. Sztuczne to nadają się, jak chcemy sobie porobić zdjęcia lub zapchać pustą przestrzeń. ---

LivingArt
1 rok, 9 miesięcy temu przez LivingArt
Każdy ma swój gust i nie wolno go podważać, oczywiście żywe kwiaty są bardzo piękne, ale niestety trzeba o nie dbać, ja przedstawiłam swoją propozycję dla zapracowanych, którzy nie mają czasu na pielęgnacje kwiatów doniczkowych...
Serdecznie zapraszam miłośników żywych kwiatów na str: http://www.liv-art.pl/71-wazony ,
Polecam śliczne doniczki i osłonki na kwiatki ;)
sewilla
1 rok, 10 miesięcy temu przez sewilla

Ja mam dużo sztucznych kwiatków i nikt się nie zorientował jeszcze że są sztuczne hehe

snowhite
1 rok, 10 miesięcy temu przez snowhite
Sztuczne kwiaty- stanowcze nie!!! Suszone, żywe- tylko i wyłącznie takie.
LivingArt
1 rok, 10 miesięcy temu przez LivingArt
Sztuczne kwiaty nie muszą wyglądać sztucznie
Wystarczy dobrze dobrać produkt do oczekiwań gdzie by mógł stać Uniwersalnymi sztucznymi kwitkami pasującymi do nowoczesnych mebli jak i tych tradycyjnych to właśnie te kwiaty: http://www.liv-art.pl/wazony/559-donica-biala.html. Idealnie komponują się w salonie, pokoju dziennym, na parapecie w sypialni czy też w kuchni, one zawsze znajdą miejsce by stały i dekorowały pomieszczenie. Goście będą musieli się z bliska uważnie dopatrzeć że są to sztuczne kwiaty doniczkowe
1 2 3 ... 4

Odpowiedź

Przepraszamy, musisz się zalogować aby dodawać posty.

Kolor ścian w pokoju rodziców i dziecka
Witam. Mam dość duży pokój, ale służy nam za sypialnię, pokój dzienny i pokój 3-letniej córki. Przymierzam się do malowania i chciałabym...
Aleksandra Bezpłatne porady wnętrzarskie
SĄ Z NAMI
wszyscy użytkownicy: 12562 osoby
  • zobacz wszystkie wpisy
  • załóż bloga
Czy przesypiamy jedną trzecią życia?
Czy przesypiamy jedną trzecią życia?

Podobno spędzamy w łóżku jedną trzecią życia. Zgadzasz się z tym? Też lubisz długo sypiać? W magazynie "M jak mieszkanie" (nr 11/2013) podpowiadamy, jak ładnie urządzić sypialnię oraz znaleźć...