Urządzamy » Forum
JanKa88T
2 miesiące, 1 tydzień temu przez JanKa88T
Wolę żywe, ale niestety one nie bardzo lubią mnie;) Babcia mojej koleżanki jakby gwoździa w doniczkę wsadziła to by zakwitł, ja niestety nie mam tak dobrej ręki do kwiatów;(
karolina.cz
3 miesiące temu przez karolina.cz
Wow. Tak jak nie lubię sztucznych plastikowych kwiatów tak uważam, że te tulipanki wrzucone przez Atelio są urocze Świetny pomysł do pokoju dziecinnego dla "młodej damy"
kaja2111
3 miesiące, 2 tygodnie temu przez kaja2111
Nie rozumiem i nie popieram fenomenu sztucznych kwiatów. Moim zdaniem tylko kwiaty żywe mają "ducha".
Atelio
3 miesiące, 3 tygodnie temu przez Atelio
Sztuczne kwiaty wcale nie muszą być wykonane z plastiku, jak to się powszechnie przyjęło. Polecam te uszyte z bawełny, które można kupić tutaj: https://atelio.pl/produkty.php?menu=Dekoracje&submenu=143&strona=1
Nie więdną, wyglądają pięknie i nowocześnie, a wzór, czy kolor można indywidualnie dobrać. Co o nich myślicie?
Madzia28a
4 miesiące temu przez Madzia28a
sa miejsca np ciemne chlodne korytarze gdzie po prostu lepiej jest miec sztuczne wiec jak dla mnie to jest to ok
Tobolos
4 miesiące temu przez Tobolos
Sztuczne kwiaty dobrze wyglądają jako dodatek w nieoświetlonym światłem naturalnym pomieszczeniu. Nie trzeba pamiętać żeby je podlewać, a u mnie maja z tym duży problem.
weronika82
4 miesiące, 1 tydzień temu przez weronika82
sztuczne czasami wyglądają równie pięknie jak prawdziwe ale prawdziwe to jednak prawdziwe
Jurek367
4 miesiące, 3 tygodnie temu przez Jurek367
Zgadzam się z poprzednikiem. Nienawidzę sztucznych kwiatów
Krystek2
5 miesięcy temu przez Krystek2
Jakbym miał sztuczne kwiaty w domu to czułbym się jak na cmentarzu. Zdecydowane NIE!!
juliad
5 miesięcy, 1 tydzień temu przez juliad
Mi też się nie podobają sztuczne kwiaty.
1 2 3 ... 5

Odpowiedź

Przepraszamy, musisz się zalogować aby dodawać posty.

Ciemnozielony kolor ścian do mebli i parkietu?
Witam, posiadam meble BRW Indiana w kolorze dąb sutter (takie jak na tym zdjęciu). Podłoga to dębowy parkiet pomalowany bezbarwnym olejem,...
Nina Korzec-Molenda Bezpłatne porady wnętrzarskie
SĄ Z NAMI
wszyscy użytkownicy: 13362 osoby
  • zobacz wszystkie wpisy
  • załóż bloga
  • Pomysł na nowoczesną łazienkę z umywalką podwójną

Umywalka podwójna zrealizowana na wymiar przez manufakturę Luxum, z szufladami obłożonymi naturalnym fornirem. Taką umywalkę łatwo jest dostosować do wnęk i na potrzeby konkretnego miejsca.

• Umywalka, ceramika, wanna

Witam, chciałbym przedstawić mój pomysł na wyposażenie łazienki w tak modny sposób jakim jest beton architektoniczny przy nowych trendach ma to innowacyjne zastosowanie.

• Mój pomysl na toaletkę

Nowoczesna toaletka MAKEUP do mieszkania w stylu LOFT. Jako blat zostało wykorzystanie szkło. Toaletka z betonu architektonicznego, całość stanowi napis MakeUp. Zdjęcie wykonane w dopiero urządzanym mieszkaniu.

Czy drabina jest modnym akcentem do nowoczesnych wnętrz?
Czy drabina jest modnym akcentem do nowoczesnych wnętrz?

Czy staroświecka i techniczna drabina jest dobrym rozwiązaniem do współczesnego salonu? Czy dobrze wygląda w domowej biblioteczce? Co sądzicie o drabinie jako designerskiej półce i wieszaku w...