Fora › » Kwiaty w mieszkaniu » Sztuczne kwiaty (55 wpisów)
3 miesiące, 2 tygodnie temu przez zonathebest Sztuczne kwiaty mi się nie podobają, tylko zbierają kurz. Na szczęście mam rękę do kwiatków. Są też takie gatunki roślin, które nie wymagają dużych umiejętności np. kaktusy
3 miesiące, 3 tygodnie temu przez NickKejven sztuczne kwiaty to nie to samo. To bardziej sie przydaje, jak ktos chce sprawic wrazenie dobrze udekorowanego domu. A swieze, pachnace kwiaty to wartosc sama w sobie. Naprawde trzeba powiedziec, ze swieze kwiaty to cos, a sztuczne to tylko atrapa
4 miesiące, 1 tydzień temu przez sandrawdomu Moje koty to też straszne łobuzy. Nie ma szans, żeby jakiś kwiatek przetrwał. A rośliny w donicach zwykle… lądują na podłodze. Bardzo lubię kwiaty i nie wyobrażam sobie mieszkania bez nich, dlatego postawiłam na dekoracje w formie kwiatów. W całym domu królują takie wzory:
http://www.spotlight.pl/pl/produkty/design/design-ornamenti.html
Jest roślinnie, ale i praktyczniej
4 miesiące, 3 tygodnie temu przez MuraSeba Sztuczne kwiaty może i są nie do odróżnienia teraz ale preferują żywe, które produkują tlen.
5 miesięcy, 1 tydzień temu przez Pedantka Zgadzam się w zupełności, choć mnie się w ogóle nie trzymają żywe kwiaty. Musiałabym je nadepnąć, żeby je zauważyć, a i tak nie wiem czy pamiętałabym o ich podlaniu... :/ podobno nie do wszystkiego trzeba się nadawać D:
6 miesięcy temu przez Koralowa Sztuczne kwiaty nie są złe, zwłaszcza jeżeli mamy duży problem z dbaniem o nie. Teraz sztuczne kwiatki nie wyglądają już tak jak kiedyś a do złudzenia przypominają prawdziwe. Dostałam ostatnio na urodziny storczyka i w pierwszej chwili rozpłakałam się bo wiedziałam, że i tak go ususzę. Potem się okazało, że to sztuczny storczyk . A wyglądał jak żywy
8 miesięcy, 2 tygodnie temu przez mordeczka88 hmm. jesli nie ma mowy o tandetnym, kiczowatym przegieciu, to wszystko spoko. ale unikajmy takich materialowych kwiatow, bardzo mi sie nie podobaja.
9 miesięcy, 2 tygodnie temu przez style_first1 Sztuczne kwiaty to jest dobre rozwiazanie, ale nie moze to byc taki sztucznie chamski plastykowy kwiatek. Produkuja juz w tych czasach juz takie kwiatki, ktore niczym nie roznia sie od zywych, z tym ze kwiatki zywe to jest klimat, to sa ich walory zapachowe i oczyszczaja powietrze (co niektóre) i tez jest przywiazanie. Pamietam jak moja mama strasznie przesadnie dbala o swojego Benjamina hehe ;p
9 miesięcy, 3 tygodnie temu przez Daszka Ja też mam koty, więc znam twój ból...:-) ale takie kociaki to sama przyjemność, a do sztucznych kwiatków można się naprawdę przyzwyczaić:-) na początku było ciężko, bo w moim rodzinnym domu było mnóstwo naturalnych kwiatów, za to żadnych zwierząt... I chyba wolę jednak obecną opcję:-)Nie mam dużo tych sztuczniaków, ale moim ulubieńcem jest imitacja drzewka bonsai - uwielbiam te drzewka i kupiłam sobie prawie idealną imitację - stoi w sypialni. Te drzewka są najpiękniejsze...
10 miesięcy, 2 tygodnie temu przez OlgaWan Ja nie mam nic przeciwko sztucznym kwiatom, wręcz przeciwnie, sama ma w domu troszkę:-) Dlaczego? Bo mam w domu 5 kotów i żywe roślinki u mnie nie mają życia... Próbowałam kilkanaście razy, ale niestety, wszystkie po pewnym czasie były poobgryzane do korzonków, oczywiście te, które przetrwały i nie zostały wywalone wraz z całą doniczką na ziemię... Dlatego też dałam spokój i zainwestowałam w sztuczne roślinki, w tym tez storczyki, o kolorze błękitnym i moje okna wyglądają pięknie z zewnątrz:-) pozdrawiam :-)
10 miesięcy, 3 tygodnie temu przez Olimpka Mam sztucznego storczyka - wszyscy znajomi którzy widzą go pierwszy raz pytają się co z nim robię, że tak pięknie rośnie ;) Można znaleźć bardzo realistyczne sztuczne kwiaty. Marzę o realistycznych sztucznych tulipanach.
11 miesięcy temu przez magda.stepien1234 zależy jak te sztuczne kwiaty wyglądają, co prawda nigdy nie zrobią takiego klimatu jak żywe, ale ja mam jeden sztuczny kwiat w domu i ładnie się "zaadaptował"
1 rok, 4 miesiące temu przez JanKa88T Wolę żywe, ale niestety one nie bardzo lubią mnie;) Babcia mojej koleżanki jakby gwoździa w doniczkę wsadziła to by zakwitł, ja niestety nie mam tak dobrej ręki do kwiatów;(
1 rok, 5 miesięcy temu przez karolina.cz Wow. Tak jak nie lubię sztucznych plastikowych kwiatów tak uważam, że te tulipanki wrzucone przez Atelio są urocze Świetny pomysł do pokoju dziecinnego dla "młodej damy"
1 rok, 5 miesięcy temu przez kaja2111 Nie rozumiem i nie popieram fenomenu sztucznych kwiatów. Moim zdaniem tylko kwiaty żywe mają "ducha".
1 rok, 5 miesięcy temu przez Atelio Sztuczne kwiaty wcale nie muszą być wykonane z plastiku, jak to się powszechnie przyjęło. Polecam te uszyte z bawełny, które można kupić tutaj: https://atelio.pl/produkty.php?menu=Dekoracje&submenu=143&strona=1
Nie więdną, wyglądają pięknie i nowocześnie, a wzór, czy kolor można indywidualnie dobrać. Co o nich myślicie?
1 rok, 6 miesięcy temu przez Madzia28a sa miejsca np ciemne chlodne korytarze gdzie po prostu lepiej jest miec sztuczne wiec jak dla mnie to jest to ok
1 rok, 6 miesięcy temu przez Tobolos Sztuczne kwiaty dobrze wyglądają jako dodatek w nieoświetlonym światłem naturalnym pomieszczeniu. Nie trzeba pamiętać żeby je podlewać, a u mnie maja z tym duży problem.
1 rok, 6 miesięcy temu przez weronika82 sztuczne czasami wyglądają równie pięknie jak prawdziwe ale prawdziwe to jednak prawdziwe
1 rok, 6 miesięcy temu przez Jurek367 Zgadzam się z poprzednikiem. Nienawidzę sztucznych kwiatów
1 rok, 7 miesięcy temu przez Krystek2 Jakbym miał sztuczne kwiaty w domu to czułbym się jak na cmentarzu. Zdecydowane NIE!!
1 rok, 7 miesięcy temu przez juliad Mi też się nie podobają sztuczne kwiaty.
1 rok, 7 miesięcy temu przez HrabinaW Mi się nie podobają sztuczne kwiaty, najczęściej to kicz. Nie lepiej zainwestować w prawdziwe? Wiem, że trzeba o nie dbać, ale to naprawdę co innego niż kolejny kawałek plastiku w domu. Kwiaty pachną, produkują tlen, zwiększają wilgotność powietrza i są po prostu piękne. Same zalety!
1 rok, 7 miesięcy temu przez katrinka258 Ze sztucznymi kwiatami trzeba bardzo uważać, bo choć coraz bardziej imitują te prawdziwe, to wprawne oko od razu wychwyci różnicę. U mnie w domu nie ma sztucznych kwiatów. Według mnie nie jest to dekoracja a raczej kolejny niepotrzebny bibelot do sprzątania.
2 lata, 10 miesięcy temu przez Einikki Moim zdaniem sztuczne kwiaty są mniej kłopotliwe i mało kto może dostrzec różnicę pomiędzy sztucznymi, a prawdziwymi
mam w domu sztuczne kwiaty i nie mam problemu z podlewaniem, czy alergią
Polecam kupić tutaj - http://dekoracjadomu.pl/sztuczne-kwiaty,c74,10,1,pl.html
świetna strona, kwiaty na prawdę wyglądają jak żywe
2 lata, 11 miesięcy temu przez fiolkaa a ja mam sztuczne kwiaty w kuchni - kupowałam w ikei takie trawki - nie trzymają się u mnie żadne żywe dłużej niż tydzień więc zrezygnowałam zupełnie, i wbrew pozorom wcale nie wyglądają tandetnie
3 lata, 3 miesiące temu przez Alka Sztuczne kwiaty to niestety najczęściej tandeta - naturalnych nic nie zastąpi. Dopuszczalne ewentualnie w łazience - bez okna ;) gdzie nie ma mowy o tym by utrzymać żywe.
3 lata, 3 miesiące temu przez Maykell Sztuczne kwiaty to jeden wielki kicz i nic poza tym ;)
3 lata, 4 miesiące temu przez Margolka Nie przepadam za sztucznymi kwiatami... żywe są piękne
3 lata, 7 miesięcy temu przez Specjalista

O kwiaty trzeba dbać, aby było się czym pochwalić. Moim zdaniem jeden czy dwa żywe kwiatki nie zabiorą aż tyle czasu na pielęgnację. Chyba najlepsze są paprocie, ale muszą być często podlewane, za to nie wymagają poświęcenia dużo czasu. Sztuczne to nadają się, jak chcemy sobie porobić zdjęcia lub zapchać pustą przestrzeń. ---

3 lata, 7 miesięcy temu przez LivingArt Każdy ma swój gust i nie wolno go podważać, oczywiście żywe kwiaty są bardzo piękne, ale niestety trzeba o nie dbać, ja przedstawiłam swoją propozycję dla zapracowanych, którzy nie mają czasu na pielęgnacje kwiatów doniczkowych...
Serdecznie zapraszam miłośników żywych kwiatów na str: http://www.liv-art.pl/71-wazony ,
Polecam śliczne doniczki i osłonki na kwiatki ;)
3 lata, 8 miesięcy temu przez sewilla

Ja mam dużo sztucznych kwiatków i nikt się nie zorientował jeszcze że są sztuczne hehe

3 lata, 8 miesięcy temu przez snowhite Sztuczne kwiaty- stanowcze nie!!! Suszone, żywe- tylko i wyłącznie takie.
3 lata, 8 miesięcy temu przez LivingArt Sztuczne kwiaty nie muszą wyglądać sztucznie
Wystarczy dobrze dobrać produkt do oczekiwań gdzie by mógł stać Uniwersalnymi sztucznymi kwitkami pasującymi do nowoczesnych mebli jak i tych tradycyjnych to właśnie te kwiaty: http://www.liv-art.pl/wazony/559-donica-biala.html. Idealnie komponują się w salonie, pokoju dziennym, na parapecie w sypialni czy też w kuchni, one zawsze znajdą miejsce by stały i dekorowały pomieszczenie. Goście będą musieli się z bliska uważnie dopatrzeć że są to sztuczne kwiaty doniczkowe
3 lata, 10 miesięcy temu przez 0sweetness0 A to mój pomysł na dekorację ze sztucznych kwiatów ,prosty i oryginalny
3 lata, 11 miesięcy temu przez Coffeenka U mnie w dużym pokoju na stole, w honorowym miejscu stoją takie sztuczne tulipany
http://www.nokaut.pl/pozostale-dekoracje-i-ozdoby/tulipan-55-sztuczny-kwiat-sztuczne-kwiaty-tulipany.html
Na pierwszy rzut oka wyglądają na żywe. Wiele gości się już na to złapało
4 lata temu przez alficzka Przecież teraz sztuczne kwiaty robią dosłownie jak żywe, trudno odróżnić
ja kupiłam ostatnio zestaw doniczkowych do mieszkania które wynajmuję bo niestety lokatorzy mi żywe ususzyli... i naprawdę wyglądają jak żywe
http://allegro.pl/szafirek-w-kokosie...589649967.html - ten jest po prostu cuuudny!
4 lata, 1 miesiąc temu przez kochamwnetrza nie lubię... choć np w Ikea mają sztuczne storczyki i inne roślinki, które wyglądają jak żywe
4 lata, 5 miesięcy temu przez Mrozo Po co komu w mieszkaniu sztuczne kwiaty. Nie za bardzo to ma sens. To tylko świadczy o lenistwie takiego "ogrodnika".
---
Ogłoszenia Zlecenia
4 lata, 5 miesięcy temu przez daknez Nie jestem zwolennikiem sztucznych kwiatów. Już wolę suszone w mieszkaniu.
4 lata, 7 miesięcy temu przez Kaska5 Ja nigdy nie bylam fanka sztucznych kwiatow. uwielbiam swieze.
5 lat, 2 miesiące temu przez wiledny Sztuczne kwiaty mozna sobie powieścić na ścianie w mało widocznym miejscu, które mało kto dostrzega
5 lat, 2 miesiące temu przez elfi A może suszone, takich do kupienia teraz mnóstwo.
5 lat, 11 miesięcy temu przez Krysia5 Ja wole żywe kwiaty. Nigdy nie lubiłam sztucznych kwiatów, źle mi się kojarzą. Z resztą takie sztuczne kwiaty np. w wazonie bardzo szybko się kurzą i potem wyglądają bardzo nieestetycznie. Wydaje mi się, że już lepiej iść raz na jakiś czas do kwiaciarni i zainwestować w żywe, pachnące kwiaty. A jak ktoś nie ma reki do kwiatów to niech sobie chociaż kupi kaktusa
6 lat temu przez addatelier Ja też nie lubię sztucznych kwiatów - kojarzą mi się jedynie z tandetą i nie ważne jak dobrze byłyby one zrobione.
Jedynie naturalne kwiaty do mnie przejawiają - jak miałabym mieć sztuczne, to wolałabym ich w ogóle nie mieć.

www.addatelier.pl
6 lat temu przez overtura Nie ważne, jak dobrze byłyby zrobione sztuczne kwiaty do mnie nie przemawiają, przeważnie mają w sobie coś z tandety i bazarowego wystroju. Preferuję naturalne kwiaty, jednak mam duży problem z dbaniem o nie
6 lat, 1 miesiąc temu przez placebuszka Szczerze powiedziawszy to wole sztuczne kwiaty w mieszkaniu niż te wszystkie dziwaczne pnącza które zazwyczaj masze matki, ciotki i babki trzymają w mieszkaniach. To nawet kwiaty nie są tylko jakieś zapychacze wolnej przestrzeni.
Ale co kto woli.
Ale ładne storczyki nie są złe
6 lat, 2 miesiące temu przez pikpok
pięknie wyglądają czasem nie można rozpoznać na pierwszy rzut oka czy to naturalne jednak w domu zdecydowanie naturalne ja mam aż chyba za dużo ale każdego kwiatuszka cenię i kiedy mam zamiar coś z nim robić to wtedy zakwita i co zostaje tak mnie urządzają fiołki mam ich masę i prawie non stop kwitną ich miejsce to kuchnia.posiadam też inne
6 lat, 2 miesiące temu przez moon400 ja również nie przepadam za sztucznymi kwiatami, może być mało ale muszą być żywe, sztuczne kojarzą mi się jedynie z cmentarzem a i tam uważam nie pasują najlepiej.
6 lat, 2 miesiące temu przez Liv-Art Ładnie to wygląda... ale jakoś nie przepadam za takimi rzeczami
6 lat, 2 miesiące temu przez juvenile niee, sztuczności zdecydowanie nie są w moim guście poza tym plastikowe kwiatki wyglądają raczej tandetnie
6 lat, 2 miesiące temu przez onola

jestem tego samego zdania sztuczne kwiaty bardzo mi się nie podobają
6 lat, 3 miesiące temu przez butterfly nie przepadam za bardzo, za sztucznymi kwiatami. ale te obrazki nawet całkiem nieźle się prezentują.
Może pojawi się więcej zdjęć ??
Sztuczne kwiaty to nie to samo, co takie żywe, a ja zdecydowanie wolę żywe roślinki; )
6 lat, 5 miesięcy temu przez mielizna to chyba nie sztuczne kwiaty to są sztuczne kwiaty
6 lat, 8 miesięcy temu przez happygirl Całkiem ładne te twoje rzeźby- są takie niebanalne. Widziałam bardzo podobne kiedy byłam u znajomego we Francji- ciekawa byłam czy w Polsce znajdę coś podobnego- a tu niespodzianka
6 lat, 11 miesięcy temu przez zaprat Czasem zdarza mi się robić sztuczne kwiaty

Jeśłi ktoś nie ma dość reszta na www.zaprat.pl

Masz problem - nie wiesz jak urządzić mieszkanie, czy jak poradzić sobie z remontem? Zapytaj naszych specjalistów. Udzielamy bezpłatnych porad! Doradzimy Ci - fachowo, szybko i rzetelnie.

Odpowiedź

Very Happy Smile Sad Surprised
Shocked Confused Cool Laughing
Mad Razz Embarassed Crying or Very sad
Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink
Exclamation Question Idea Arrow

+ kolejne