Urządzamy » Forum
0sweetness0
1 rok, 10 miesięcy temu przez 0sweetness0
Mogę ci pomóc polecając fajną stronkę pełną inspiracji aby stworzyć ciekawe wnętrza ,Stylowi.pl
misiunia.52
5 lat, 1 miesiąc temu przez misiunia.52
Gaba7777 a jaki duży masz pokój ??
Gaba7777
5 lat, 2 miesiące temu przez Gaba7777
przmalowuję swój pokój - mam zamiar wykorzystać fioletowy i żółty i chcę, żeby pokój był trochę w stylu pop art, szalonych lat 80-tych, tylko nie wiem jak połączyć te dwa kolory, żeby moje oczy mogły znieść taki kontrast. Ktoś mi podpowie???
lelu
5 lat, 4 miesiące temu przez lelu
Witam.
No akurat sciany pomalowalem kilka dni temu (tak jak pojawily sie odpowiedzi) .
Aktualnie sprawa wyglada tak, ze skorzystal z nowej gamy kolorow Duluxa i wzialem "Pedy bambusa" - kolor zielony, jasny, ale jednoczesnie cieply i przytulny.
A na sufit poszedl pastelowy jasmin - niemal bialy
Wybralem jasne panele - klon bazylea moze ktos kojarzy . Chcialem troszke inne, rowniez jasne ale zabraklo 3 sztuk :/

Coz teraz pozostale je polozyc, wcisnac niepasujace i brzydkie meble i czekac na okazje zeby je wymienic.. z tym jest jednak problem bo mam dosc mala sciane na ktorej chcialbym je umiescic.
pozdrawiam
illusion
5 lat, 4 miesiące temu przez illusion
Zastanawiam się czy już za późno nie piszę. Jeśli tak, to napisz w jaki sposób rozwiązałeś swój problem. Jeśli nie, to połączenie brązu wydaje mi się jak najbardziej odpowiednie. Taki ciemny brąz możesz połączyć z jakimś delikatnym kremem lub coś w rodzaju "kawy z mlekiem". Nie musisz całych ścian malować na ciemny brąz. Możesz zamówić np. jakieś naklejki abstakcyjne w kolorze kremowym, który by pasował do sufitu, który bym własnie na taki kolor pomalowała. Co do łóżka...jeśli jest ono niebieskie, to średnio to widzę z tymi brązami, ale zawsze możesz jakąś fajną narzutę zakupić. Kiedyś w Ikea widziałam masę różnych tkanin, z których możesz zrobić narzutę, albo kupić już narzutę. Sama mam dwie narzuty w pokoju, które świetnie się sprawdzają. Zdobią pokój, a dodatkowo również ochraniają łóżko przed ewentualnym zniszczeniem. Polecam dobrać taki sam odcień lub nawet i rodzaj tkaniny do zasłon, które pomogą Ci ładnie dopełnić pokój. Z takim ciemnym brązem i kremowym pasować będzie jasny zielony (+/- seledyn).
Rozpisałam się, mimo, że Ty już pewnie jesteś po remoncie i wszystko masz zrobione. Chociaż...kto wie. Ciekawa jestem jednak, jak udało Ci się uporać z problemem. Pozdrawiam.
Melody
5 lat, 4 miesiące temu przez Melody
skoro dosc duza przestrzen zajmuja okna moze skusisz sie na ciemniejszy kolor scian, proponuje ciemny braz http://www.urzadzamy.pl/zdjecia/sztuka_ ... glowne.jpg bedzie on ladnie wspolgral z niebieskim lozkiem i jasnym panelami no i pasowal dla chlopaka mozesz tez pomalaowac sciany na niebiesko http://bi.gazeta.pl/im/4/6431/z6431204X.jpg
lelu
5 lat, 4 miesiące temu przez lelu
Witam.
Jestem wlasnie w trakcie remontu pokoju.
Pokoj ma 2 okna+balkonowe na wschodzie. Posiada skos na polnocy.
Pokoj dla 21latka. Wysokosc pokoju 245 cm (no i mniej -skos). Dlugosc 5.5m szerokosc 3-3.2m.
Dolaczam tutaj fotke - http://img35.imageshack.us/my.php?image=dsc00011d.jpg co prawda widac tylko skos bo w sumie on jest najwazniejszy .
W pokoju na dzien dzisiejszy bedzie stalo niebieskie lozko ( http://cooldog.pl/files/pol/galleries/e ... /16024.jpg < ten ciemniejszy z tych dwoch, ale w rzeczyistoci jest troche jasniejszy). Jednak ono tez w najblizszej przyszlosci pojdzie do wymiany podobnie jak meble ktore teraz sa dosc stare i bardzo jasne. Poki co jednak zostac bede musial, ze wzgledow finansowych, przez jakis okres czasu przy starociach.
Panele podlogowe najprawdopodobniej beda w jasnych kolorach z tego wzgledu ze w przyszlosci chcialbym ciemne meble (albo dwu kolorowe np ciemne + jasny front).

Chcialbym miec takie nowoczesny pokoik cos takiego jak mozemy ogladac w katalogach z meblami itp.

Aktualnie do glowy przychodzi mi taki pomysl. Lozko poszlo by pod skos, tam akurat(widac to na zdjeciu z prawej strony) jest taka scianka ktora wystaje poza ta glowna, jest wybrzuszona. I tak, ta wybrzuszona scianke, scianke pod skosem(przed ktora stalo by lozko) i scianke po lewej stronie (przy drzwiach balkonowych) pomalowac na ciemny (albo moze bardzo jasny) niebieski. Nie mam pomyslu co do pozostalych scian, ani sufitu (chociaz sufit to moze standardowo na bialy albo bardzo delikatny bez)

Odpowiedź

Przepraszamy, musisz się zalogować aby dodawać posty.

Wydzielenie sypialni z pokoju
Witam, z mężem wprowadzamy się do teściowej i chcemy wyremontować pokój. Mieszkanie jest w kamienicy, wysokość 3,65 cm. Pokój jest duży i...
Aleksandra Bezpłatne porady wnętrzarskie
SĄ Z NAMI
wszyscy użytkownicy: 12478 osób
  • zobacz wszystkie wpisy
  • załóż bloga
Czy przesypiamy jedną trzecią życia?
Czy przesypiamy jedną trzecią życia?

Podobno spędzamy w łóżku jedną trzecią życia. Zgadzasz się z tym? Też lubisz długo sypiać? W magazynie "M jak mieszkanie" (nr 11/2013) podpowiadamy, jak ładnie urządzić sypialnię oraz znaleźć...