Fora › » Kolory i style w mieszkaniu » salon (28 wpisów)
2 miesiące, 1 tydzień temu przez uśka 18 Nasz salon niestety ale jak to bywa w blokach wielkiej powierzchni niema, zatem i meble dobieraliśmy tak aby przede wszystkim były funkcjonalne. Najbardziej jestem zadowolona z narożnika i komód, które kupiliśmy w Meble Hot, meble są bardzo ładne i co najważniejsze solidnie wykonane, to zresztą widać już na pierwszy rzut oka, wszystko jest wręcz idealnie dopracowane i to najmniejszy detal. Na takie meble to nie szkoda wydawać pieniądze.
2 miesiące, 4 tygodnie temu przez bartika Ojej, to Ci trochę współczuję, ja mam juz za sobą to wszystko. Teraz akurat kończymy urządzanie pkoju naszej córki, i muszę powiedzieć, że z nim mieliśmy niestety ale najwięcej problemów, ale od czego jest przecież internet. Trochę poszukaliśmy i udało się nam trafiłam na fantastyczne inspiracje w Jagodowym Kocie. Ten ich blog to dosłownie "zbawienie" dla nas i tył koniec naszych problemów, w dodat5ku mnóstwo rzeczy kupiliśmu od razu u nich.
3 miesiące temu przez Martyna Ostatnio szukam inspiracji ponieważ jestem w trakcie budowy domu. Chciałabym wszystko idealnie zaplanować, żeby było tak jak mi się podoba
Przeszukuję blogi np http://www.paradyz.com/blog Bardzo pomocny. Macie jeszcze jakieś propozycje
3 miesiące temu przez Chene.pl Bez względu na to jaki styl chcemy mieć w swoim salonie, warto zadbać o elegancką oraz wytrzymała podłogę, która będzie jego wizytówką. Tutaj w szczególności polecam naturalny dąb Chene, szczegóły znajdziecie na naszej stronie www.Chene.pl
3 miesiące, 1 tydzień temu przez moniaS No cóż jednemu się podoba taki styl, a drugiemu inny. Ja zdecydowanie jestem za nowoczesnymi rozwiązaniami i bardzo podobają mi sie lampy w Jagodowym Kocie. Córce do pokoju będziemy u nich zamawiać, dużą na takim trójnogu, musi się tylko zdecydowań, który chce abażur, a jest tam z czego wybierać.
3 miesiące, 2 tygodnie temu przez lightouse Sandra - zerknęłam na tę lampę. Co kto lubi ;) U mnie o wiele bardziej sprawdził się taki duży, kryształowy żyrandol retro ze sklepu Archiwum lamp.
3 miesiące, 3 tygodnie temu przez sandrawdomu Ja ostatnio zachwyciłam się aranżacją salonu koleżanki. Stworzyła go w stylu industrialnym, przeplatając na ścianach różne odcienie szarości. Muszę przyznać, że takie połączenie wygląda to znakomicie, a zwłaszcza czarne i żółte dodatki Jednak największą uwagę zwracała na siebie lampa http://www.britoplighting.pl/Produkty,3333/Oswietlenie_br_/_nowoczesne/Boston Bardzo śmiały dodatek w stylu industrialnym ;) Widziałam już takie lampy, przyznam że podchodziłam do nich sceptycznie, ale już w konkretnej aranżacji prezentują się naprawdę efektownie.
3 miesiące, 4 tygodnie temu przez arkada Kurczę, a mi się wydaje, że czasami wystarczy po prostu przemyślany kolor ścian. I cała aranżacja może nabrać nowego wymiaru. Można się wspomóc np. kreatorem Śnieżki, ułatwia zadanie.
3 miesiące, 4 tygodnie temu przez bastka A pewnie, że jak się chce to i takie kawalerki mozna sobie fajnie urzadzić. Moja też jets podobna metrażem, a planuję zakup narożnika do pokoju. Muszę przecież mieć gdzie przenocować gości albo rodzinkę. Trochę poszukałam w sieci i znalazłam dość fajny w Meble Hot ma funkcję spania i to co bardzo mi się spodobało to te dwie półki na jednym boku. Ekstra pomysł, a ja będę miała gdzie położyć swoje książki.
4 miesiące, 1 tydzień temu przez dziewczynka ło rany jak się ma takie mikro mieszkanie jak nasze to niestety sie nie mysli nad urządzaniem salonu tylko jak to ogarnąć żeby się zmieścić ale nawet takie mikrusy da się fajnei oganąć. my przede wszytskim podzieliliśmy ścianą składaną sowan, ona jest akustyczna więc dało nam to realnie dodatkowy pokój. później już jakoś poszło. teraz nawet nie czujemy że to tylko 35m2
4 miesiące, 2 tygodnie temu przez arica Faktycznie, na takie detale mało zwraca się uwagę. Będę musiała do nich zajrzeć, ale jak na razie to dopiero wybieramy meble do naszego salonu, który chcemy urządzić w nowoczesnym stylu. Bardzo podobają mi sie takie stoły https://meblujdom.pl/stol-nobel-halmar-id3786.html ze szklanym blatem. Koleżanka ma u siebie taki stół ze szkłem hartowanym i twierdzi, że faktycznie jest bezpieczne. Musimy jeszcze znaleźć resztę jakiś narożnik i może zamiast tradycyjnych komód postawimy nowoczesną meblościankę, o może podeślecie jakieś namiary, będe wdzięczna.
5 miesięcy, 2 tygodnie temu przez Anikka urządzając mieszkanie , oprócz kolorów powinniśmy tez pamietac o odpowiednim osprzęcie elektrycznym . Teraz jest mnóstwo różnych pięknych ramek /gniazdek czy też właczników , które mozna idealnie podpasowac pod kolor ścian , mebli czy nawet zasłon ;) takie fajne własnie rozwiązania widziałam u ospela . na jakiejs stronie przy aranzacjach . Na razie remontu nie planuje ale na pewno jak bede coś zmieniac to na pewno coś takiego zamówię ;)
5 miesięcy, 2 tygodnie temu przez Sonia14 W sumie ładnie wygląda to pomieszczenie i podoba mi się ta ława, które de facto ostatnio powracają na salony. Też sobie taką kupiłam na domizdrowie.pl ale w nowocześniejszym wydaniu i ma dodatkową półkę, która u nas robi za schowek na książki i gazety. Chyba zdecydujemy się jeszcze na zakup u nich nowych komód z podświetlanymi półkami. Świetnie to wygląda, a wieczorem może dać niesamowity efekt.
5 miesięcy, 3 tygodnie temu przez Atlantic Polska Osoby, które chcą urządzić salon w brązowych odcieniach, ściany mogą pomalować na kolor kawa z mlekiem. Na jednej ze ścian może być położony naturalny, płaski kamień. Zarówno na ścianie pokrytej farbą, jak i kamieniem, kontrastował będzie nasz grzejnik Galapagos, w formie poziomej lub pionowej.
8 miesięcy temu przez julianka Na pewno pasują lustra, które optycznie powiększą przestrzeń w domu o takie - milemaison.pl/Lustro-Pesaro-055 Ja mam w salonie mam tez w sypialni bardzo lubię ten element wyposażenia domu.
8 miesięcy, 2 tygodnie temu przez Agnieszkaa.P My ostatnio robiliśmy remont salonu i mieliśmy problem ze złożeniem mebli. Na szczęście dostaliśmy kontakt do skladamy-meble.pl i teraz salon czeka tylko na drobne elementy dekoracyjne.
8 miesięcy, 3 tygodnie temu przez basia122 Wydaje mi się, że do granatu dobrze pasowałyby dodatki w odcieniu miedzi… Wszystkie miedziane przedmioty robią ostatnio furorę. Sama mam w domu kilka ozdób w tym kolorze. Ostatnio nawet kupiłam sobie taką lampę: http://www.britoplighting.pl/Produkty,3154/Oswietlenie_br_/_nowoczesne/Flavia.
9 miesięcy temu przez karinaN Jeszcze nie zastanawiałam się nad dywanem, ale na pewno zobaczę co mają ciekawego. Na razie jestem w trakcie zakupu mebli i w Ola Mebluje jutro złożę zamówienie na zestaw Energy. Uwielbiam minimalizm i jak ją zobaczyłam wiedziała, że to ta i żadna inna, a to połączenie dwóch kolorów pinia avola i biały połysk sprawi, że mój malutki pokój będzie taki jak sobie wymarzyłam.
10 miesięcy, 3 tygodnie temu przez Kaxter Według mnie super pomysłem do salonu może być np. taki dywan puzzle http://countryavenue.com/product-pol-1049-Dywan-Puzzle-.html Wydaje mi się, że prezentuje się to wręcz świetnie ;)
1 rok temu przez Teresińska Ja mam w salonie olchę miodową, ściany kremowe, a dodatki kupiłam w większości żółte. najbardziej zachwycona jestem z rolet rzymskich - to jest super wynalazek bo nie świeci mi słońce a fajnie pasują do wnętrza. Z polecenia kupiłam na e-rzymskie.com i nie zawiodłam się ;)
1 rok, 4 miesiące temu przez P_aloma Jeśli poszukujecie fajnych, dizajnerskich mebli do salonu i do tego wymagacie wysokiej jakości to mogę Wam podrzucić fajną polską markę ABSYTNH http://www.absynth.eu/meble_do_salonu.php to stosunkowo młoda marka, ale widzę że idzie w dobrą stronę. nie masówka,a wyselekcjonowany,czyt. wymagający czegoś więcej od mebli. Pozdrawiam
3 lata, 1 miesiąc temu przez mamazosienki Mi się podoba to pierwsze, które przysłała fancy To drugie może trochę przerosnąć codzienne wrażenie pokoju. Swoją drogą, widzę że nie tylko ja korzystam z Tapetowego Świata
3 lata, 1 miesiąc temu przez fancy białe ściany, to jest to. dokładnie nie wiem jaki klimat mają Twoje meble, możesz pomyśleć o tapecie. proste rozwiązanie, można szybko zmienić, "robi" wnętrze. Ew. zmiksować dwa kolory i jedną ścianę pomalować w kolorze pasującym do mebli. Moje propozycje:

http://www.tapetowyswiat.pl/o,4267937,Interior_decoration.html - kolor jednej ściany pasuje do mebli, a i tak jest jasno

http://www.tapetowyswiat.pl/o,48371831,modernes_wohnzimmer.html - zasada kontrastu. Jeśli masz granatową sofę, dobierasz białe ściany i dekoracje czerwone. To niby styl marynarski, ale można pokombinować. tutaj pytanie co z olchą miodową ;p
3 lata, 5 miesięcy temu przez anna_ Do ciemnych dodatków i elementów, najlepiej jasne ściany, by wnętrze wyglądało nie tylko interesująco, ale i gustownie Dodatkowo wnętrze się rozjaśni i nabierze nowego charakteru. Teraz modny jest nurt skandynawski, więc może nawet warto postawić na klasyczną biel?
3 lata, 5 miesięcy temu przez Joasia30 Myślę, że do ciemnych dodatków, jak meble fajnie będzie się komponował jakiś jasny kolor ścian.
3 lata, 6 miesięcy temu przez meblonista Zdjęcie to dobry pomysł, a by był jest lepszy, to kolaż ze zdjęć, np. na formacie A2. Bardzo fajnie to wygląda, a dla Ciebie czy Rodziny ma sentymentalne znaczenie. Sama na ścianie mam taki kolaż i jestem zadowolona

Skoro masz ciemno-granatową kanapę, warto rozświetlić i ocieplić całe wnętrze, np. jasnobeżowym lub jasnobrzoskwiniowym kolorem
3 lata, 6 miesięcy temu przez kociara851 Może wstawisz jakieś zdjęcie? Może jako dodatki jakiś jaśniejszy odcień granatu, wręcz taki na pograniczu z szarością? Takie zasłonki i dywan mogłyby dobrze wyglądać w takim wnętrzu.
3 lata, 6 miesięcy temu przez anonymous Witam,
proszę o pomoc. Mam w salonie meble w kolorze olchy miodowej i ciemną granatową sofę skórzaną. Jaki kolor ścian i dodatków pasowałby do mojego salonu? Z góry dziękuję za pomoc

Masz problem - nie wiesz jak urządzić mieszkanie, czy jak poradzić sobie z remontem? Zapytaj naszych specjalistów. Udzielamy bezpłatnych porad! Doradzimy Ci - fachowo, szybko i rzetelnie.

Odpowiedź

Very Happy Smile Sad Surprised
Shocked Confused Cool Laughing
Mad Razz Embarassed Crying or Very sad
Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink
Exclamation Question Idea Arrow

+ kolejne