Vasco ONI - nowoczesne grzejniki dekoracyjne

15.03.2018| 1:18

Grzejniki ONI stanowią nowoczesną, wysmakowaną dekorację wnętrza. Dostępne są w różnych kolorach i wyróżniają się charakterystyczną formą. Co więcej, mają mnóstwo zalet praktycznych. Zobacz, dlaczego warto na nie zwrócić uwagę!

Grzejniki, których nie trzeba zasłaniać? To doskonałe rozwiązanie do współczesnych wnętrz. Ich wysmakowana, nowoczesna forma nie straci swojego uroku i za 10, i za 20 lat. Spośród grzejników dekoracyjnych oferowanych przez firmę VASCO wyróżnia się linia ONI. To produkty, które mają własny charakter, ale przy zachowaniu minimalistycznej elegancji w designie. Ponadto do ich produkcji wykorzystuje się nie tylko aluminium, lecz także miedź. Dzięki temu przewodzą ciepło o wiele lepiej niż klasyczne grzejniki stalowe czy żeliwne.

Średnia ocena:
Komentarze: 0

Filmy wideo w Urzadzamy.pl - kategoria Mój dom. Tylko u nas najlepsze filmy zrób to sam i ciekawe filmy dotyczące urządzania wnętrz, dekoracji wnętrz, wykańczania wnętrz. Oglądaj online filmy: poradniki wideo pomogą ci wybrać kolor wnętrza, malować ściany, urządzić kuchnie, salon, łazienki. Filmy instruktażowe z kategorii mój dom to również pomysły na świąteczne dekoracje wnętrz. Darmowe porady video online na każdy temat związany z domem, jego budową, remontem i urządzaniem wnętrz.