Zielono-biały pokój dla dzieci urządzony dla rodzeństwa

 Pokój dla dzieci zdjęcia

Fot. Jarosław Chabros

Pokój dziecięcy został urządzony dla rodzeństwa. Jest wygodny, jasny i wesoły. Pokój dla dzieci ma dobrze rozplanowaną przestrzeń, a podstawą zachowania porządku jest dużo miejsc do przechowywania. Tapeta w zielone kwiaty nadaje mu stylu.

Pokoje dziecięce muszą być wygodne i łatwe w utrzymaniu porządku. Pokój dla dzieci np. rodzeństwa jest dużym wyzwaniem dla architekta wnętrz. Trzeba tak zorganizować przestrzeń pokoju, aby każdy z maluchów miał swój kąt. Piętrowe łóżko to idealne rozwiązanie w pokoju dla rodzeństwa. W tym pokoju dla dzieci dolne łóżko ustawiono nietypowo - prostopadle do górnego, dzięki temu zyskano sporo miejsce na zabaweczki oraz dodatkową półkę na książki. Huśtawka z IKEA zastępuje siedzisko i jest przytulną kryjówką w pokoju dziecięcym. Lampa to zwykły biały klosz udekorowany przez mamę naklejkami ściennymi i... ozdobą niemowlęcego łóżeczka.

 Pokój dla dzieci zdjęcia

Fot. Jarosław Chabros

Pokój dla dzieci: jak zachować porządek

W pokoju dla dzieci znajdują się zabaweczki, książki i odzież. Podstawą zachowania porządku w pokoju dziecięcym jest dużo miejsc do ich przechowywania. Zrobiona na wymiar szafa sięga do sufitu i składa się z trzech części - każde z rodzeństwa ma swoje półki. Na drzwiach szafy ozdobionych naklejkami umieszczone są wieszaki na plecaki i torby.

Pokoje dziecięce: meble

Łóżka z IKEA  kupione na Allegro, używane; tapeta Hawaii  Eijffinger; szafa - wykonana na zamówienie według projektu architektki wnętrz; stolik, krzesełka - IKEA; domek i mebelki - Allegro.

 Pokoje dla dzieci: zdjęcia

Fot. Jarosław Chabros

Ocena: 0
Tekst: Redakcja Zdjęcia: Jarosław Chabros

POLECANE ARTYKUŁY