Pokój dla dziecka i jego aranżacja to spore wyzwanie dla każdego rodzica. Aranżacja pokoju niemowlaka powinna spełniać najwyższe normy bezpieczeństwa, a jednocześnie gwarantować nieskazitelny styl, który otuli wnętrze pokoju dla dziecka wyjątkowym klimatem. Gwarancją niepowtarzalnej atmosfery w pokoju niemowlaka będzie nadanie mu stylu na miarę londyńskich przestrzeni mieszkalnych.

Pokój dla dziecka na wzór londyńskiego apartamentu

Pokój niemowlaka czy też pokój dla dziecka, którego aranżacja opiera się na zgrabnym połączeniu dynamiki i awangardy londyńskiej ulicy, ze stonowanym klasycznym stylem wnętrz Pałacu Buckingham. Żywe kolory z przewagą nasyconej czerwieni, z subtelnymi pastelami ujmującymi całość w zgrabną aranżacyjnie klamrę. Dodatki decydujące o stylu aranżacji i detale przywodzące na myśl londyńskie wnętrza mieszkań. Klasyczne formy i najwyższej jakości design, który łączy nowoczesność z przytulnością. Uniwersalność aranżacji pokoju dziecka, która staje się idealnym tłem dla wyeksponowania istoty stylu, czyli londyńskich dodatków dekoracyjnych. Umiejętne zestawienie wszystkich tych elementów w jedną całość, gwarantuje wnętrze niepowtarzalne i klimatyczne. Pokój niemowlaka innych od wszystkich.

Pokój niemowlaka: projekt wnętrza łączący awangardę z przytulnością

Na aranżację pokoju niemowlaka w londyńskim stylu zdecydowała się Anna Wendzikowska, która wraz z Anną Chmielewską z HolArt Studio stworzyła małą perełkę aranżacyjną, ujmującą stylem i przytulnością. W niewielkiej przestrzeni udało się pomieścić komodę, łóżeczko i regał z kolekcji Mini, marki Pinio. W kwestii dodatków kierowano się zamiłowaniem dziennikarki do stonowanych kolorów, które stały się wyśmienitym tłem dla wyeksponowania mocy koloru czerwonego, charakterystycznego dla londyńskiego krajobrazu. Całość aranżacji pokoju niemowlaka wzbogacono umiarkowanymi szarościami, które nadają wnętrzu naturalnego charakteru, a jednocześnie ożywiają i przełamują aranżację. Projekt domyka rozkładany fotel, który jest świetnym rozwiązaniem w przypadku pokoju niemowlaka. Zapewnia on wygodne miejsce dla rodzica, który zechce pilnować spokojnego snu maleństwa.

Kwintesencja aranżacji: kształtowanie przestrzeni dodatkami

Wyznacznikiem każdego projektu wnętrza jest styl aranżacji, który decyduje o jej ostatecznym wyrazie. Ten odgrywa kolosalną rolę nie tylko w pokoju dziennym czy naszej sypialni, ale także w pokoju dla dziecka i pierwszego pokoju niemowlaka. W funkcjonalnej aranżacji pokoju dziecięcego warto postawić na uniwersalizm, który pozwoli nam na zgrabne kształtowanie przestrzeni za pomocą dodatków. Warto postawić na nowoczesne i eleganckie meble, które wyróżniać będą się klasycznymi formami. W zestawieniu z dodatkami dekoracyjnymi, będą one stanowiły najlepszy dowód na idealne połączenie nowoczesności z przytulnością.