Pokój dla dziewczynki w kolorze przytulnego beżu jest dziewczęcy, ale nie przesłodzony. Tak zaaranżowany pokój dziecięcy szybko się nie znudzi naszym małym księżniczkom. Uwagę zwraca ciekawa dekoracja na ścianie, w postaci drzewa z budką dla ptaków. 

Pokój dziecięcy: wymarzony pokój dla dziewczynki

O takim pokoju dziecięcym marzy niejedna dziewczynka. To stylowy, przestrzenny i uroczy pokoik. Urządzony z domieszką różu, bo to przecież ulubiony kolor małych dziewczynek. Wystarczyły beżowe ściany i wiosenne desenie tekstyliów, aby stworzyć ładne i przytulne wnętrze w pokoju dziecięcym. Uwagę przykuwa stylizowany fotelik obity różowym pluszem - ten „królewski” mebel wygląda ciekawie na tle prostego metalowego łóżka. Właśnie to zestawienie tworzy równowagę i dzięki temu pokój dziewczęcy nie jest przesłodzony. Łóżeczko w naszym dziecięcym pokoju jest rozsuwane do 180 cm, jest to świetna opcja dla małych dzieci, które ciągle jeszcze rosną.

Pokój dziecięcy: oryginalna aranżacja pokoju

Oprócz mebli świetnie zaaranżowane są ściany pokoju. Jasne ściany w odcieniu beżu ubarwia wiosenne drzewo, na którym zawieszone są modne literki i biały, ozdobny domek dla ptaków. To świetny pomysł na pokój dziecięcy, który również możesz wykonać w pokoju swojego dziecka.

ZDJĘCIA: bajkowy pokój dla dziewczynki >>>

Motyw drzewa można zaprojektować, kupując potrzebną naklejkę w internecie, a ozdoby dobierz według swojego pomysłu. Pokój nie jest zagracony obszernymi meblami, wystarczyło stylowe łóżko, fotel, kolory dywanik i ciekawy motyw na ścianie. Tak uroczy pokój dziecięcy spodoba się niejednej dziewczynce.

W pokoju dziewczynki: Białe łóżko (IKEA), Naklejka – drzewo ( internet)