Dodatki dekoracyjne z modnym motywem gwiazdki

Motyw gwiazdek na dodatkach dekoracyjnych pojawił się wraz z modą na styl skandynawski w aranżacji wnętrz. Gwiazdki pojawiają się w plejadach lub przeskalowane pojedynczo. Zobaczcie jak wykorzystywać modny motyw gwiazdki w salonie, sypialni i pokoju dziecka.  

Gwiazdki we wnętrzach
Gwiazdki we wnętrzach
Gwiazdki we wnętrzach
Gwiazdki we wnętrzach
Gwiazdki we wnętrzach

Do niedawna motyw gwiazdek w wystroju wnętrz pojawiał się z okazji świąt Bożego Narodzenia. Teraz, wraz z nadejściem mody na styl skandynawski gwiazdki pojawiają się na poduszkach, pościeli, nawet na bawełnianych koszach na rzeczy do prania. Zobaczcie zdjęcia, które dla Was wybraliśmy z dodatkami dekoracyjnymi z modnym motywem gwiazdek. Ten geometryczny motyw możesz łączyć z pasami, kołami i kratą zachowując tę samą kolorystykę.

Gwiazdki w wystroju sypialni

Modne gwiazdki często pojawiają się na pościeli, narzutach i poduszkach dekoracyjnych. Możesz  śmiało łączyć różne kolory – wtedy gwiazdki tej samej wielkości lub różne wielkości gwiazdek, ale przy zachowaniu tej samej kolorystyki.

 Dywan z motywem gwiazdki

Fot. Car Möbel materiały prasowe

Motyw gwiazdek na dodatkach dekoracyjnych w salonie

W aranżacji salonu gwiazdki pojawiają się najczęściej na poduszkach dekoracyjnych - duże pojedyncze lub wiele drobnych. Gwiazdki pojawiają się też na dywanach i pledach. Jasna, neutralna kolorystyka dodatków: biel, beż i szarość podkreśla główne elementy aranżacji salonu, czyli białe i szare ściany oraz jasne drewno mebli i na podłodze.

 Poduszki z gwiazdkami

Fot. materiały prasowe Zara Home

Dodatki dekoracyjne z gwiazdkami w pokoju dziecka

Motyw gwiazdek pojawia się często w aranżacji pokoju dziecka. Na zasłonach, kloszach lamp, dywanach, pościeli i narzutach. Zazwyczaj motyw ten łączony jest z pasami i kratą utrzymanymi w tej samej kolorystyce (często jedna strony pościeli jest w gwiazdki, druga w pasy). Tak skoordynowane motywy możesz łączyć w obrębie tej samej kolorystyki: biało – beżowej, biało – różowej, biało – miętowej. Pokój dziecka nie jest wtedy monotonny. 

Czytaj też: Pastelowe gwiazdki i zygzaki w pokoju córeczki Doroty Gardias

Ocena: 0
Zdjęcia: Car Möbel materiały prasowe

POLECANE ARTYKUŁY