Zagłówek w pokoju dziecięcym: czy się sprawdzi?

 Zagłówek do pokoju dziewczynki

W pastelowej aranżacji pokoju dziecięcego świetnie sprawdzi się połączenie kropek z motywem kolorowych drzew. Całość rozświetli wnętrze i idealnie skomponuje się z białymi drewnianyi meblami. Źródło: Little Room.

Fot. materiały prasowe Little Room

Zagłówek w pokoju dziecięcym to nie tylko praktyczny element aranżacji, ale także ciekawa ozdoba pokoju dziecka. W zależności od sposobu montażu, zagłówki mogą stanowić dodatkowy element łóżka, albo pełnić funkcję ochronną. Prezentujemy przykładową kompozycję modułowych zagłówków do pokoju chłopca i aranżację pokoju z zagłówkiem w wersji dziewczęcej.

Zagłówek to ostatnio modne wyposażenie sypialni. Chętnie kupujemy łóżka z gotowymi zagłówkami. Czy taki zagłówek sprawdzi się w pokoju dziecięcym? Modułowy system budowy zagłówków to połączenie nowoczesnego designu z wysoką jakością i ciekawą kolorystyką. Modułowe zagłówki Made for bed z przeznaczeniem do pokoju dziecięcego dają ogromne możliwości aranżacyjne. Gwarantują nie tylko komfort, ale także bezpieczeństwo dziecka podczas snu.

Modułowe zagłówki do pokoju dziecięcego

Moduły zamontowane wzdłuż dłuższej ściany łóżka, będą chroniły dziecko podczas snu przed uderzeniami i zimną ścianą. Dodatkową zaletą miękkich zagłówków wykonanych z materiału jest ochrona przed zabrudzeniem ściany. Z uwagi na modułową budowę, mamy możliwość zestawiania ze sobą różnych kolorów i tkanin, w zależności od wystroju pokoju dziecięcego. Dzięki temu stworzymy praktyczną i efektowną dekorację ściany przy łóżku, dostosowaną do wieku dziecka oraz stylu aranżacji dziecięcego pokoju. Łączenie różnych struktur i wariantów kolorystycznych pozwoli osiągnąć oryginalny i niepowtarzalny efekt.

 Zagłówek do pokoju dziewczynki

W aranżacji pokoju dziecięcego, gdzie główną rolę odgrywa białe łóżko i różowo-szare dodatki, idealnie zaprezentują się wzorzyste patchworkowe zagłówki z kolekcji Chic. Źródło: Little Room

Fot. materiały prasowe Little Room

Dwie kolekcje, wiele możliwość

Marka Little Room oferuje dwie kolekcje zagłówków modułowych: Chic i Basic. Pierwsza z kolekcji charakteryzuje się różnorodnością wzorów i tkanin. Zróżnicowane obicia pozwalają na stworzenie zagłówka jednolitego lub patchworkowego. Różnorodność wymiarów umożliwia dopasowanie zagłówka do różnej szerokości łóżek. Druga z dostępnych kolekcji zagłówków do pokoju dziecięcego oferuje jednokolorowe moduły obite tkaniną flok, którą charakteryzuje trwałość i wyjątkowa delikatność, a jednocześnie wysoka odporność na zabrudzenia.

 Zagłówek do pokoju chłopca

Aranżacja pokoju chłopca charakteryzuje się trzema podstawowymi kolorami: bielą, czerwienią i granatem. Proste połączenie zagłówków z kolekcji Basic idealne pasuje do pokoju w stylu marynarskim. Źródło: Little Room.

Fot. materiały prasowe Little Room

Ocena: 0
Tekst: Anna Rychlewicz Zdjęcia: materiały prasowe Little Room

POLECANE ARTYKUŁY