Rodzeństwo w jednym pokoju – niemożliwe, a jednak!

 Rodzeństwo w jednym pokoju – niemożliwe, a jednak!

Wymienne uchwyty w czterech kolorach pozwalają na zróżnicowanie wyrazu mebli i zaznaczenie w pokoju rodzeństwa stref przynależnych do poszczególnych młodych użytkowników. Uniwersalna estetyka kolekcji Amazon firmy Meble Wójcik zharmonizuje kompozycję wnętrza.

Fot. Meble Wójcik

Każde dziecko marzy o tym, aby mieć własny pokój, który będzie prywatną przestrzenią tylko dla niego. Niestety często zdarza się tak, że metraż mieszkania nie pozwala rodzicom na to, aby dzieci posiadały oddzielne pokoje. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, jeśli pokój musi dzielić dwójka rodzeństwa – chłopiec i dziewczynka. Czy istnieje sposób na połączenie sprzecznych interesów maluchów? Rozwiązaniem może być kolekcja Amazon marki Meble Wójcik.

Kolekcja Amazon to połączenie błyszczącej bieli i aplikacji w ciepłym drewnianym kolorze. System daje wiele możliwości aranżacyjnych i nada się zarówno do pokoju dziewczynki, jak i chłopca. Dlaczego? Wszystko za sprawą wymiennych uchwytów, które występują w czterech różnych kolorach (pomarańczowym, limonkowym, lila i opalino).

– We wspólnym pokoju chłopca i dziewczynki najważniejsze jest wydzielenie stref i osobistych przestrzeni, aby każde z nich posiadało swój własny kąt. Wydzielenie takiej przestrzeni nie będzie możliwe, jeśli zabraknie w nim odpowiednio dobranych mebli. Są one ważne także ze względu na potrzebę pomieszczenia mnóstwa rzeczy dwojga dzieci – tłumaczy Ewelina Wójcik, Dyrektor Marketingu marki Meble Wójcik.

.. Kolekcja Angel – system mebli dla dzieci w każdym wieku

W kolekcji Amazon znajdują się m.in. regały, szafy, bieliźniarki, biurko, a także łóżko z funkcją dodatkowego spania. Na uwagę zasługuje również komoda z funkcją szafy, w której znajdują się zarówno półki na ubrania, jak i szuflady do przechowywania bielizny.

 

 Kolor uchwytów w meblach Amazon firmy Wójcik

Barwne uchwyty to zarazem akcent kolorystyczny, łączący meble z kolekcji Amazon z pozostałymi elementami wystroju pomieszczenia, lecz także element odróżniający strefę małej księżniczki od tej części wspólnego pokoju, z której korzysta jej siostra lub brat.

Fot. Meble Wójcik

– Kolekcja Amazon nada się świetnie do pokoju rodzeństwa ze względu na możliwość indywidualizowania mebli i wygospodarowania oddzielnej przestrzeni. Własna przestrzeń pozwoli rodzeństwu zażegnać nieustanne kłótnie i spory o to, gdzie mają leżeć czyje zabawki i do kogo należy konkretna część podłogi. Kolekcję wyróżniają również umieszczone wewnątrz mebli charakterystyczne boxy, nawiązujące do aktualnych światowych trendów – dodaje Ewelina Wójcik.

Spodobała Ci się kolekcja? Łap okazję przed pierwszym dzwonkiem! Z okazji powrotu do szkoły od 12 sierpnia do 3 września kolekcje dziecięce i młodzieżowe marki Meble Wójcik kupisz 10% taniej. Dowiedz się więcej na www.meblewojcik.pl

Meble Wójcik

Ocena: 5
Zdjęcia: Meble Wójcik

POLECANE ARTYKUŁY