Urządzamy » Miesięcznik M jak mieszkanie » Pokoje dziecięce. Naklejki dla dzieci na ścianę

Pokoje dziecięce. Naklejki dla dzieci na ścianę

Rozpiska na cały miesiąc pozwala lepiej zorganizować czas i uczy dziecko, jak nad nim zapanować, 100x98 cm, 335 zł,
AMANDUS.PL
Lubimy kolorowe pokoje dziecięce. Jak zmienić pokój dziecka tanio i szybko? Wybierz naklejki ścienne. Naklejki mogą też posłużyć do dekoracji mebli dziecięcych. Rozmiar i kolor naklejki, która ma służy do dekoracji trzeba dopasować do wystroju pokoju. Naklejka ścienna może też pełnić funkcję miarki wzrostu lub tablicy do ważnych notatek. Dzieci uwielbiają naklejki na ściany. Sprawdzone!
Przeczytaj też

Pokoje dziecięce często mają kolorowe, dekoracyjne ściany. Szybkim sposobem na ozdobę pokoju dziecka są naklejki ścienne. Jedne naklejki na ściany dekorują, inne mierzą wzrost lub służą za tablicę do pisania. Ścienne naklejki będa najlepiej się prezentować na jasnym tle.

Naklejki ścienne: jakie wybrać

Wybierając naklejki na ścianę i ich wzór, nie kieruj się wyłącznie gustem dziecka, bo ze świata księżniczek i superbohaterów niedługo wyrośnie. Możesz zaproponować naklejki ścienne bardziej „dorosłe” lub bardziej praktyczne. Dzieci chciałyby przyklejać naklejki do dekoracji wszędzie. Wyznacz miejsce (jedne drzwiczki od szafy, fragment ściany), w którym mogą to robić według własnego uznania. Resztę zaplanuj ty.

Pokoje dziecięce. Naklejki dla dzieci na ścianę

Naklejka ścienna z rebusem, od 29 zł, Twojainspiracja.pl

Naklejki na ściany: rozmiary i kolory

Niektóre naklejki na ściany dostępne są w kilku wymiarach oraz całej gamie kolorystycznej. Zamawiając je, zwróć uwagę, czy zaznaczone zostały właściwa wielkość i barwa. Pamiętaj, że większy wymiar naklejki oznacza wyższą cenę.

Jak przykleić naklejki na ścianę

Sposoby naklejania dekoracji są proste. Powierzchnia, którą dekorujemy, powinna być czysta i sucha. Wzór naklejaj stopniowo, usuwając na bieżąco bąbelki powietrza (wygładzając je dłonią). Oprócz zwykłych naklejek, które przykleja się w tradycyjny sposób, są też naklejki ścienne z folii winylowej. Te wymagają nieco większego wysiłku. Wzór przenoszony jest za pomocą folii transportowej o osłabionej sile kleju. Po naniesieniu dekoracji (np. na ścianę) folię transportową należy usunąć. W razie wątpliwości szukaj informacji w internecie. Na stronie sklepu, w którym kupujesz naklejki ścienne, możesz znaleźć nie tylko szczegółową instrukcję, ale też często filmik instruktażowy. Niektóre naklejki na ściany można wielokrotnie odklejać i przenosić w inne miejsce.

Zobacz również

Uwielbiam naklejki na ścianę ,moja córka ma maki w pokoiku i wyglądają super.Kupiłam też do sypialni ale jeszcze nie nakleiłam bo nie skończyliśmy remontu ale wszystkim polecam takie nakleiki

oceń:

lubię

1%

nie lubię

99%

Jednak przy małych dzieciach proponuje nakleić je poza zasięgiem rączek - moje dziewczyny (1-2 lata) uwielbiają je odrywać i obecnie mamy białe "szlaczki" bo naklejka schodzi z farbą.

dzieci również mogą dekorować , to jest bardzo fajne :)

oceń:

lubię

0%

nie lubię

0%

Naklejki są bardzo dobrym rozwiązaniem w pokoju dziecięcym. Można je zmieniać wraz ze zmianą zainteresowań dziecka i nie powinny schodzić razem z farbą więc nie wymaga to ponownego malowania. Polecam sklep www.szablon-studio.pl w którym jest duży wybór kolorowych naklejek na ściany.

oceń:

lubię

0%

nie lubię

0%

Spory zbiór naklejek mają tutaj http://www.dekorolka.pl/naklejki-dla-dzieci/102-93 obecnie jesteśmy na etapie malowania pokoju potem chyba dodatkowo coś będziemy naklejać aby córka miała się na co patrzeć ;)

oceń:

lubię

0%

nie lubię

0%

Ja też uwielbiam naklejki, uważam ze wprowadzają sporo pozytywnej energii w pokoju dziecka. Też wolę nietypowe wzory więc wybór padł u mnie na takie http://kinderland24.com.pl/naklejki-na-sciane-drzewo-z-wazkami-3d-djeco.html

oceń:

lubię

0%

nie lubię

0%

WARTO PRZECZYTAĆ
Malowanie mebli: jak namalować wzór na komodzie KROK PO KROKU [WIDEO]
Pomysł na odmianę jednobarwnego mebla? Wzór od szablonu! Wybierz piękny motyw, przyłóż szablon i... maluj! ...
Łączniki i gniazdka w pokoju dziecka: jak chronić dziecko przed instalacją elektryczną
Jak wybrać bezpieczne łączniki i gniazdka elektryczne do pokoju dziecka? Ciekawość dzieci nie zna granic. ...
Pastele rządzą! Zobaczcie jak urządziła pokój dla córeczki gwiazda TVN Dorota Gardias!
Znana prezenterka TVN, Dorota Gardias, pokazuje pokój swojej 3-letniej córki, Hani. Beżowe ściany są neutralnym ...
INNE PROJEKTY
Długa ale owocna współpraca. Marynarskie marzenia zostały spełnione. Jednym z nich było akwarium...