POKOJE DLA DZIECI: urządzamy pokój w stylu safari

 Zdjęcie do bloczka '1 zdjecie' - art 5684

Fot. Materiały prasowe firmy

Pokoje dla dzieci w stylu safari? Czemu nie! Styl safari jest idealny do pokoi dla dzieci. Naklejki ścienne, dodatki dla dzieci, pościel z elementami safari spodobają się zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom. Podpowiadamy jak szybko i efektownie urządzić pokoje dla dzieci w stylu safari.

Jak sympatycznie urządzić pokoje dla dzieci? Jednym z prostych sposobów na dekoracje pokoju dziecka są naklejki ścienne, kolorowe poduszki, dywany, czy zasłonki. W pokojach dla dzieci proponujemy styl safari. Wystarczy kilka przedmiotów i dodatków, aby wystrój pokojuspodobał się dzieciom. Safari to styl zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, odważnych poszukiwaczy przygód i ciekawych świata podróżników. Wśród oferty sklepów są akcesoria i dodatki nawiązujące do tego stylu: bordery, naklejki na ścianę, poduszki, dywany, lampki, girlandy, zasłonki, a nawet kapcie kąpielowe. Możemy wybrać naklejki na ścianę do pokoju dzieckaprzedstawiające rozmaite zwierzęta: tygrysy, słonie, małpki, tukany, krokodyle.

Pokoje dla dzieci: fototapety

Innym łatwym i szybkim sposobem na stworzenie afrykańskiego klimatu w pokojach dla dzieci są kolorowe fototapety, murale, które stanowią równie efektowne rozwiązanie. Wszystko jest możliwe - możecie stworzyć tajemniczy las w pokoju lub poczuć się jak w prawdziwym domku na drzewie. Border nałożycie na ścianę w krótkim czasie, bez użycia kleju i wyczarujecie zupełnie nowy świat.

Pokoje dla dzieci: Dekoracyjne ściany

Naklejki to najszybszy i najprostszy sposób, aby w kilka minut i niewielkim kosztem całkowicie odmienić pokoje dla dzieci, a przy tym dobrze się bawić. Wspólnie z dzieckiem zdecydujecie o tym, co powstanie na ścianie. Wystarczy tylko chwila, by zmienić pokój w oazę safari i idealne miejsce do zabawy. Aplikacje dobrze dopasowują się do każdej gładkiej powierzchni, mogą to być nie tylko ściany, ale i meble, drzwi, abażury czy okna. W zależności od nastroju możecie odkleić i ponownie wykorzystać naklejkę w innym miejscu, ponieważ aplikacje nie pozostawiają zabrudzeń.

Pokoje dla dzieci: dekoracja okien i przytulne oświetlenie

Dzieci potrzebują dobrego oświetlenia. Aby wydobyć lub podkreślić strefy pokoju lub elementy dekoracyjne możemy użyć różnych źródeł światła. Ładnym akcentem będą girlandy, które można zawiesić na karniszu, moskitierze lub w innym wybranym miejscu. Przestrzeń wokół łóżka może oświetlić nowoczesna i stylowa lampka „Dżungla“ z oferty firmy Kids Town, którą można postawić na szafce nocnej. Z lampki wydobywa się dyskretne światło, dzięki czemu stanowi idealne dopełnienie afrykańskiego klimatu, nie razi zbyt mocnym światłem i może być włączona podczas zasypiania dziecka.

Ocena: 0
Tekst: www.kidstown.pl Zdjęcia: Materiały prasowe firmy

POLECANE ARTYKUŁY