Kolekcja Angel – system dla dzieci w każdym wieku

 Kolekcja Angel – system dla dzieci w każdym wieku

Kolekcja Angel to system dla dzieci w każdym wieku, od najmłodszych po młodzież.

Fot. Meble Wójcik

Pokój dziecięcy to miejsce marzeń i zabaw każdej dorastającej pociechy. Prywatna przestrzeń dziecka – w którym śpi, bawi się, uczy i dorasta – musi być dostosowana do jego indywidualnych potrzeb i cech charakteru. Wybór mebli nie jest jednak łatwym zadaniem – w końcu trafienie w gusta dzieci to nie lada wyzwanie. Do tego dochodzi również kwestia funkcjonalności. Ciekawą propozycją, która sprawdzi się świetnie zarówno w pokoju chłopca, jak i dziewczynki w każdym wieku, jest kolekcja Angel marki Meble Wójcik.

Kolekcja Angel to jasne meble w odcieniu bielonego drewna. Stylowa i modna, a jednocześnie neutralna kolorystyka systemu daje ogromne możliwości aranżacyjne, dzięki którym można urządzić pokój zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki – niezależnie od wieku.

– Jasne meble idealnie komponują się z lekkimi odcieniami błękitu, różu lub zieleni, podkreślając dziecięcy charakter przestrzeni. W takiej atmosferze dziecko będzie mogło bez problemu skoncentrować się na odrabianiu lekcji i beztroskiej zabawie – tłumaczy Ewelina Wójcik, Dyrektor Marketingu marki Meble Wójcik.

 

 Meble z kolekcji Angel sprawdzą się zarówno w pokoju dziewczynki...

Meble z kolekcji Angel sprawdzą się zarówno w pokoju dziewczynki...

Fot. Meble Wójcik

W kolekcji znajdują się m.in. komody, regały, szafy, bieliźniarki, łóżka, a także łóżeczko dla niemowląt. Dzięki tej różnorodności system sprawdzi się świetnie zarówno w pokoju maluchów, jak i dorastających pociech.

Nie zawsze istnieje potrzeba zmiany mebli, aby pokój z dziecięcego zmienił się w stylowe, młodzieżowe wnętrze. Przy wyborze mebli nawet dla małych dzieci warto kierować się ich funkcjonalnością. Oprócz kwestii związanych z ilością półek i szafek bardzo ważny jest również ich kolor. Jeśli wybierzemy meble w jasnym, jednolitym dekorze, mamy gwarancję, że posłużą nam wiele lat. W zależności od użytych kolorów na ścianach i dodatków, można wtedy urządzić nimi zarówno pokoik przedszkolaka, jak i stylową i przytulną przestrzeń nastolatka – dodaje Ewelina Wójcik.

.. Rodzeństwo w jednym pokoju – niemożliwe, a jednak!

 ...jak i w pokoju licealisty.

...jak i w pokoju licealisty.

Fot. Meble Wójcik

Spodobała Ci się kolekcja? Łap okazję przed pierwszym dzwonkiem! Z okazji powrotu do szkoły od 12 sierpnia do 3 września kolekcje dziecięce i młodzieżowe marki Meble Wójcik kupisz 10% taniej. Dowiedz się więcej na www.meblewojcik.pl

Meble Wójcik

Ocena: 5
Zdjęcia: Meble Wójcik

POLECANE ARTYKUŁY