20 pomysłów na prezenty na Dzień Dziecka. Do zabawy i do dekoracji!

Jak wybrać prezent na Dzień Dziecka by sprawić przyjemność, umożliwić dobrą zabawę, ale też by prezent ładnie wyglądał w pokoju? Zobaczcie 20 pomysłów na ciekawe i ładne prezenty na Dzień Dziecka!

Prezenty na dzień dziecka
Prezenty na dzień dziecka
Prezenty na dzień dziecka
Prezenty na dzień dziecka
Prezenty na dzień dziecka

Prezenty są po to żeby sprawiać przyjemność! Dziecko, zwłaszcza w dniu jego święta, najbardziej ucieszy prezent do zabawy. Jeśli jednak zdecydowaliście się, w porozumieniu z rodzicami, podarować prezent użytkowy, który ozdobi pokój dziecka – też będzie wspaniale. W GALERII znajdziecie 20 ZDJĘĆ z pomysłami na prezenty do zabawy i do ozdoby, którymi, mamy nadzieję, sprawicie przyjemność najmłodszym w Dniu Dziecka!

Prezenty na Dzień Dziecka – zabawa jest najważniejsza

Prezenty służące wyłącznie dobrej zabawie są tymi najbardziej wymarzonymi i oczekiwanymi przez najmłodszych. Zestaw do robienia ogromnych baniek mydlanych, puzzle, które można układać z przyjaciółmi, albo minimalistyczny konik na biegunach z przezroczystego tworzywa na pewno ucieszą w Dniu Dziecka. Modne zrobiły się znowu indiańskie namioty tipi, które możesz ustawić w pokoju dziecka, salonie lub na balkonie. Cały czas powodzeniem jako prezenty na Dzień Dziecka cieszą się huśtawki – worki mocowane do sufitu i mebelki przypominające domowe urządzenia AGD. Wybierajmy prezenty kształtujące kreatywność dzieci i pozwalające na zabawę z kolegami.

Czytaj też: Szybka i tania metamorfoza pokoju dziecka

 Prezepnty na Dzień Dziecka

Fot. Materiały prasowe IKEA

Prezenty zdobiące pokój dziecka

Wybraliśmy też kilka pomysłów na rzeczy będące wyposażeniem pokoju, które mogą być świetnymi prezentami na Dzień Dziecka. Stoliki i krzesełka z figurkami zwierząt, wieszaki z kolorowymi haczykami, lampy w kształcie misia czy półki – chmurki. Są to rzeczy, których nie kojarzymy wyłącznie z zabawą i przyjemnością, ale o ile przyjemniej rysować czy poznawać litery siedząc na krześle z ulubionym zwierzątkiem, prawda? Wybierając przedmioty użytkowe dla dzieci wybierajmy te dobrze zaprojektowane i wykonane z solidnych, najlepiej naturalnych materiałów.

Czytaj też: Kuchnia dla dzieci. Metamorfoza szafki nocnej

 

 

 Prezenty na Dzień Dziecka

Fot.: Mr Maria.

Fot. materiały prasowe

Czy prezenty dla dzieci powinny być ładne?

Tak, prezenty dla dzieci powinny być ładne. Właśnie teraz kształtujemy ich gust i wrażliwość. Na kolory, kształty i funkcjonalność.  Dziecko to mały dorosły, jeśli teraz wyrobimy w nim dbałość o szczegóły, łatwiej będzie mu w dorosłym wieku dokonywać świadomych wyborów. I nie chodzi o wydawanie znacznych sum pieniędzy, bo rzeczy dobrze zaprojektowane wcale nie muszą być drogie. Chociaż zabawki, meble i dodatki dekoracyjne, które bedą przechodzić z pokolenia na pokolenia okażą się świetnymi inwestycjami, a przy okazji zadbamy  o środowisko naturalne nie zaśmiecając go niepotrzebnie przedmiotami szybko psującymi się, wykonanymi z tworzyw rozkładających się nawet kilkaset lat.

Ocena: 0
Zdjęcia: jagodowykot.pl

POLECANE ARTYKUŁY