Idealne miejsce do życia dla osób ceniących sobie spokój, bliskość natury, ale zarazem wygodną lokalizację w pobliżu centrum miasta? Inwestycja Ideal Residence na Białołęce ma wszystkie cechy miejsca stworzonego do komfortowego życia w mieście. Brzmi jak marzenie? Przyjrzeliśmy się z bliska jak wygląda mieszkanie marzeń dla rodziny.

Wygoda, zieleń, lokalizacja

Inwestycja Ideal Residence to nowoczesny, pięciokondygnacyjny budynek, położony na zielonej Białołęce przy ul. Szałasa w Warszawie. W budynku z windą i garażem podziemnym zaprojektowano 35 lokali o metrażach od 48m² do 88m². Niewielka ilość mieszkań tworzy kameralną atmosferę osiedla. Na każdej kondygnacji znajduje się 7 lokali dwu-, trzy- i czteropokojowych, tak aby każdy znalazł rozwiązanie skrojone na miarę swoich potrzeb. Architekci budynku zadbali o kilka istotnych szczegółów. Przede wszystkim o duże okna, które doświetlą przestrzeń mieszkań oraz funkcjonalne rozkłady, które spełnią wymagania nie tylko singli, par, ale także rodzin z dziećmi. Przestronne tarasy to dodatkowy atut, który nie tylko przedłuża przestrzeń użytkową, ale także sprzyja byciu na świeżym powietrzu z widokiem na otaczającą zieleń. Nowoczesne rozkłady mieszkań z zamkniętą lub otwartą kuchnią oraz dobrze rozplanowane pokoje pozwalają na funkcjonalne i komfortowe urządzenie.

Wygodna przestrzeń rodzinna

Na szczególną uwagę zasługują mieszkania zaprojektowane z myślą o rodzinach z dziećmi. Komfortowy, czteropokojowy układ rozmieszczony jest na 88 m². Architekci zaproponowali w lokalu wyraźny podział na strefę dzienną oraz prywatną. Kuchnia połączona z salonem wpisuje się w trendy urządzania wnętrz i pozwala na stworzenie przestrzeni sprzyjającej bliskości. Co ważne, architekci wkomponowali w koncepcję salonu także efektowne przeszklenia oraz dwa balkony, których dodatkowa powierzchnia uwzględniona jest w cenie. Do mieszkań na parterze przynależą ogródki o zróżnicowanych metrażach. Trzy zaplanowane w mieszkaniu sypialnie cechuje ustawny układ, który pozwoli na swobodne rozmieszczenie mebli. Wysoki standard wykończenia i przestrzeni wspólnych w budynku to argument dla estetów, ceniących jakość i ponadczasową elegancję. Ponadto energooszczędne budownictwo i doskonała izolacja budynku zapewniają wieloletnie użytkowanie obiektu bez konieczności ciągłej konserwacji. Co jeszcze może zachęcić? Świetna lokalizacja, dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Dlaczego Ideal Residence to idealne miejsce dla rodziny?

Ideal Residence plan

 • niewysoka zabudowa w nowoczesnej technologii,
 • spokojna i cicha okolica o lokalnym charakterze,
 • wygodna winda i garaż podziemny,
 • jasne i przestronne wnętrza - duże okna i tarasy w każdym mieszkaniu,
 • elegancki design wykończenia części wspólnych budynku.

Ideal ResidencePlusy lokalizacji:

 • Warszawa, Białołęka, ul. Szałasa 9,
 • 200 metrów do ul. Modlińskiej,
 • 400 metrów do przystanku autobusowego kierunek Legionowo,
 • 500 metrów do przystanku autobusowego kierunek Centrum,
 • 450 metrów do Ratusza Dzielnicy Białołęka,
 • 1,2 km do przystanku tramwajowego kierunek Centrum/Tarchomin.

Mieszkania sprzedawane będą w stanie deweloperskim. Planowane zakończenie inwestycji to III-IV kwartał 2016 r.