Urządzamy Wnętrze Roku: trwa 3. głosowanie. Weź udział, wygraj zegarek!

 Urządzamy Wnętrze Roku: trwa 3. głosowanie. Weź udział, wygraj zegarek!

Urządzamy Wnętrze Roku: trwa 3. głosowanie. Weź udział, wygraj zegarek!

Wskaż najlepszą spośród 10 realizacji biorących udział w 3. głosowaniu publiczności w konkursie Urządzamy Wnętrze Roku. Zdecyduj, do którego z projektantów trafi dwuosobowe zaproszenie do SPA i wygraj ekskluzywny zegarek! Ten etap głosowania trwa od 24 lipca do 3 sierpnia 2017 r.

Aby wziać udział w głosowaniu publiczności w konkursie Urządzamy Wnętrze Roku, wystarczy kliknąć przycisk „Głosuj” pod galerią zdjęć wybranej realizacji. Autor tej, która zbierze najwięcej głosów, otrzyma atrakcyjną nagrodę – zaproszenie dla dwóch osób do SPA w City Park Hotel & Residence w Poznaniu.

Po oddaniu głosu warto skomentować swój wybór, wpisując kilka zdań w okienku, które się wówczas wyświetli. Najciekawszy komentarz każdego etapu głosowania zostanie nagrodzony eleganckim zegarkiem marki Bering.

Uwaga, zgodnie z literą regulaminu danego dnia z każdego numeru IP/IPX można oddać tylko jeden głos.

.. Wejdź na stronę konkursu i zagłosuj!

Laureat drugiego głosowania: łazienka z zielenią pracowni Studio Projekt

O łazience stanowiącej część realizacji pt. Mieszkanie Stara Stocznia autorzy – Studio Projekt – w zgłoszeniu konkursowym napisali bardzo krótko: Łazienka z akcentami zieleni w postaci ściany pod prysznicem, drewniane elementy ocieplają wnętrze. Pod tym lapidarnym opisem kryje się pomieszczenie tyleż funkcjonalne, co eleganckie.

– Studio Projekt stworzyło łazienkę, która dobrze wykorzystuje niedużą przestrzeń – z bezbrodzikową kabiną prysznicową i miejscem do przechowywania nad toaletą. Udało się uciec od sztampy dzięki wprowadzeni oryginalnej dekoracji ściany prysznica. Zielone liście dobrze wyglądają w sąsiedztwie powierzchni o rysunku drewna – oceniła Agnieszka Gruszczyńska-Hyc, redaktor naczelna miesięcznika M jak mieszkanie i serwisu Urzadzamy.pl, przewodnicząca jury konkursu Urządzamy Wnętrze Roku.

.. Czytaj więcej o realizacji, która zwyciężyła w pierwszym plebiscycie i oglądaj zdjęcia!

Laureat pierwszego głosowania: Ukryta kuchnia Devangari Design

Aby poznać walory tego projektu, warto uważnie prześledzić zdjęcia. Dowiemy się z nich, że kuchnia ta w istotny sposób wyróżnia się spośród wielu realizacji, funkcjonalnych i modnych jak ona. Jej wyjątkowym atutem jest umiejętność znikania, pożądana wówczas, gdy przestrzeń dzienna ma się stać przestrzenią niezakłóconego niczym wypoczynku albo celebrowania czasu spędzanego z gośćmi.  „W centralnym miejscu zabudowy kuchennej za składanymi frontami ukryty został zlew i dodatkowy blat roboczy. Dzięki temu rozwiązaniu cały rozgardiasz szybko może zniknąć z zasięgu wzroku” – napisała autorka projektu, Agnieszka Cichecka z pracowni Devangari Design.

.. Czytaj więcej o realizacji, która zwyciężyła w pierwszym plebiscycie i oglądaj zdjęcia!

 

PARTNERZY KONKURSU:

Raw Decor mroom Anwis Roca

Ocena: 0

POLECANE ARTYKUŁY